הידעת?

מעל ל 70%מהחברות והיזמים שפיתחו אפליקציות ותוכנות  באמצעות חברות פיתוח אינם מרוצים מהתוצאות!  

התלונות העיקריות של היזמים: 

⇐ חוסר עמידה בזמנים 

⇐ חריגות מהתקציב המתוכנן 

⇐ תוצאה מאכזבת 

הסיבה ברב המקרים היא לא מקצועיות חברת הפיתוח, אלא בעיה של תכנון הפרויקט, הבנת הצרכים של שני הצדיים ותאום ציפיות.
לקוח שלא מכיר את עולם הפיתוח לא צריך לעבוד ישירות מול חברת  פיתוח, נקודה.  זה קצת כמו אדם שבונה בית ועובד ישירות עם קבלן שיפוצים ולא משתמש באדריכל.  

יש לנו עשרות שנות ניסיון באיפיון תכנון ובהובלת פרויקטים טכנולוגיים, ואנחנו משתמשים בו כדי  להבטיח שהפרויקט שלך יעמוד ביעדים: זמן, כסף ומטרות. 

והתוצאה? אנחנו חוסכים מעל 03 %מעלות הפרויקט,  מקצרים את זמני הפיתוח ומביאים את המיזם שרצית.

מה אנחנו עושים 

אנחנו מלווים את הפרוייקט מהתחלה ועד הסוף. 

•מבינים את הצרכים ומתרגמים אותם לאפיון טכנלוגי מקצועי. 

•מנהלים את שלב העיצוב אם רלוונטי. 

•מוציאים את הפרויקט למכרז מול חברות פיתוח בעלות ניסיון רלוונטי, מנהלים  מו"מ עם החברות ואת החתימה על הפרויקט. 

•מלווים את הפיתוח, מנהלים את תהליך הבדיקה, בודקים שכל ההתחייבויות  מולאו. 

•מלווים את ההשקה של הפרויקט. 

•ויחד אתכם מתחילים לעבוד על הגרסא הבאה :( 

• 

כל התהליך הזה נקרא ניהול מוצר, והוא נעשה בכל חברה גדולה ובכל פרויקט גדול כי הוא  אחד החלקים המרכזיים בהצלחה של פרויקט התהליך הזה נקרא ניהול מוצר, והוא נעשה  בכל חברה גדולה ובכל פרויקט גדול כי הוא אחד החלקים המרכזיים בהצלחה של פרויקט. הצוות שלנו עובד יחד עם הלקוח, יזמים  וחברות, שאמורים לפתח מוצר תוכנה או  

אפליקציה אך חסרים את הידע  והמשאבים לקדם תהליכים אלו בתוך  

החברה. 

שירות זה הוא חיוני והכרחי ביותר, וחייב להתבצע על ידי מזמין העבודה או נציג שלו, שכן האחראי על  תהליך ניהול המוצר לא יכול להיות חלק מצוות  

הפיתוח. למעשה, במקרים רבים קיים ניגוד אינטרסים  בין הלקוח לצוות הפיתוח. הצוות שלנו אמון על כך שהצרכים והאינטרסיים האישיים של הארגון  יובילו את התהליך. 

השירותים שלנו 

איפיון צרכים 

השלב החשוב ביותר בראשיתו של כל פרויקט. לפני יציאה לפיתוח יש להגדיר באופן  ברור את הצרכים הייחודיים של הפרויקט )אגב, זה בדיוק המקום בו רב הלקוחות  נופלים(. מהי מטרת הפרויקט? מי קהל היעד שלו? מה אפשר לדחות לגרסא הבאה? 

ליווי תהליך הפיתוח 

גם במהלך הפיתוח המקצועי ביותר לעיתים יש צורך לשנות או לעדכן פרטים  

שונים. מומלץ מאוד לבצע את כל תהליך התכנון, האפיון והפיתוח בצורה מקצועית  על מנת לשמור ככל הניתן על לוחות הזמנים והתקציב. 

מו"מ מול צוות הפיתוח 

בחירת גוף הפיתוח הנכון ותמחור הפרויקט הם הבסיס לפרויקט מוצלח. האם למפתח  קיים הניסיון הנדרש עבור פרויקט? האם הוא מביא עמו המלצות? האם המוצר מכיל  פיצ'רים שמעלים באופן משמעותי את התקציב?


 

הגדרת ה MVP 

MVP הינו תהליך קריטי ליזמים. הכוונה היא ל-Product Viable Minimum 

התכונות הבסיסיות הנצרכות כדי שהמוצר יהיה רלוונטי עבור קהל היעד שלנו. זה  השלב בו נחליט יחד מהן התכונות הקריטיות עבור המוצר או השירות שלנו, וכיצד הן  עתידות לפתור את הבעיות של קהל היעד שלנו. 

חקר שוק 

מיהו קהל היעד שלנו? מה מעניין אותו? וכיצד המוצר או השירות שלנו אמור לפתור לו  את הבעיה הכואבת שלו? חברות רבות לא משקיעות בבדיקת שוק אמיתית, הבנה מי  הלקוח ומי המשתמש, שיחות עם לקוחות פוטנציאלים, או בדיקת מוצרים מתחרים. כל  אלו יכולים לסייע לנו ליצור מוצר בשל יותר כבר מן השלב ההתחלתי. 

כתיבת מסמכי דרישות 

מסמך דרישות מקצועי )PRD )הוא הבסיס לעבודה מול צוות הפיתוח. זהו החוזה  המקצועי שעל גבו יתומחר הפרויקט, וכל פרט שישתנה במסמך במהלך הפיתוח יעלה  לנו בהרבה כסף זמן ועצבים. 

מי אנחנו ? 

MVP-HOUSE היא סטודיו לליווי מיזמים טכנולוגיים בעיקר  

בתחומי ה B0B( עסקים שהלקוחות שלהם עסקים או שצריכים לפתח  שיתופי פעולה עם עסקים(. בראש החברה עומד ארז פייגנברג, מומחה  ליזמות שיווק וניהול מוצר במשך 00 שנה בחברות שונות. 

לארז ניסיון עשיר בכל תחומי היזמות והשיווק: ניהול מוצר, שיווק ופיתוח  עסקי וכן ניסיון בעבודה עם מגוון סוגי חברות: החל מיזמויות שהקים  

והיה שותף בהן, ועד עבודה בחברות ענק אמריקאיות. 

MVP-HOUSE מלווה חברות ויזמים בתהליך הפיתוח והשיווק של מוצרים קיימים, או  קידום רעיונות בשלבים שונים למוצרים ושירותים איכותיים. הניסיון המגוון ורב השנים  מאפשר לצוות המקצועי של קריאת כיוון, להיכנס במהירות לעובי הקורה, להשתלב בשלב  הייזום והפיתוח ולהבטיח שכל התהליך יהיה מקצועי וממוקד. 

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

תודה, הטופס נשלח

התקשר עכשיו 

054 -777 8005