למה MVP HOUSE ?

MVP HOUSE הוא הסטודיו הראשון בארץ שנותן שירותי ניהול מוצר לחברות וסטארטאפים, בעיקר בשלבים מוקדמים. ההתמחות שלנו היא לעזור ללקוחות שלנו  לחצות את אחד המחסומים הכי קשים: להפוך רעיון מדהים למוצר מצליח. כי רעיון טוב הוא רק הבסיס, והעבודה הקשה היא להביא אותו לשוק בצורה הנכונה. אנחנו עובדים עם תהליך מסודר וייחודי שפיתח ארז פייגנברג, מנכל הסטודיו, אשר משלב ניסיון עצום בניהול מוצר מצד אחד, והבנה של המגבלות שיש ליזמים או לקוחות שלא מגיעים מעולם הטכנולוגיה. התהליך כולל בניית אפיון טכנולוגי מקצועי אשר משלב בתוכו את הצרכים העיסקיים והטכנולוגיים, של החברה או המיזם. בחירת גוף הפיתוח באם יש צורך, ועבודה מול גוף הפיתוח להבטיח שהמוצר הנדרש יפותח ביעילות מקסימלית, ועלות מינימלית. 
הניסיון שלנו ביזמות, שיווק וטכנולוגיה, שנבנה בשנים רבות של הובלה וליווי של מיזמים, ופרויקטים חדשניים, מאפשר לנו להבין את הקשיים של היזמים ולעזור להם להתגבר עליהם. והכי חשוב אנחנו לא רק יועצים, אנחנו עובדים עם היזמים, עוזרים להם בחלקים שהם מתקשים בהם, והופכים להיות השותפים שלהם בדרך המאתגרת ליצירת מיזם מצליח.

הרוח מאחורי MVP HOUSE

המייסד של החברה הוא ארז פייגנברג. לארז ניסיון של למעלה מ 20 שנה בעולמות היזמות והטכנולוגיה. במשך השנים ארז יזם הוביל וניהל פרויקטים טכנולוגיים רבים מאוד בתחומים מגוונים. ההתמחות של ארז היא REALIZATION להפוך רעיונות למציאות. ארז מבין את מכלול הדברים שצריך לטפל בהם כדי לבנות מיזם להצלחה. להבין את הצרכים, היתרונות והאתגרים של כל מיזם ולבנות את הפתרון הכי אפקטיבי והכי נכון. 

ארז עבר בתפקידי טכנולוגיה, מוצר ופיתוח עסקי בכירים בחברות שונות, החל מחברות סטארט אפ קטנות ובתאגידי ענק בין לאומיים (כדוגמת AVAYA ו- ECI). ארז הקים והוביל מספר מיזמים, כולל סטארטאפ בתחום החינוך. בנוסף ארז שותף ביזמויות רבות שהוא ליווה ומלווה בימים אילו.

הגעת עד לפה? נשמע לך מעניין? אולי כדאי שנדבר? צור קשר ונחזור אליך בהקדם. 

 טלפון 054-777-8005 

מייל : erez@mvp-house.com