למה MVP HOUSE ?

MVP HOUSE מלווה ועובד עם חברות וסטארטאפים, וההתמחות שלו היא לעזור למיזמים לחצות את המחסום הכי קשה: להפוך רעיון מדהים למוצר מצליח. כי רעיון טוב הוא רק הבסיס, והעבודה הקשה היא להביא אותו לשלב הבא בצורה הנכונה. להבין מה נרצה שהמוצר או הפיילוט שלנו יעשו ברגע שיעלו לאויר, לייצר MVP  מוצלח, לשכנע משקיעים שאתם יכולים להרים את המיזם. וזה בדיוק המקום שלנו. קריאת כיוון מלווה מיזמים עם רעיונות מעולים שצריכים עזרה בבניית המיזם להצלחה. בעולם היזמות קוראים לזה בניית PRODUCT MARKET FIT.
הניסיון שלנו ביזמות, שיווק וטכנולוגיה, שנבנה בשנים רבות של הובלה וליווי של מיזמים, ופרויקטים חדשניים, מאפשר לנו להבין את הקשיים של היזמים ולעזור להם להתגבר עליהם. והכי חשוב אנחנו לא רק יועצים, אנחנו עובדים עם היזמים, עוזרים להם בחלקים שהם מתקשים בהם, והופכים להיות השותפים שלהם בדרך המאתגרת ליצירת מיזם מצליח.

הרוח מאחורי MVP HOUSE

המייסד של החברה הוא ארז פייגנברג. לארז ניסיון של למעלה מ 20 שנה בעולמות היזמות והטכנולוגיה. במשך השנים ארז יזם הוביל וניהל פרויקטים טכנולוגיים רבים מאוד בתחומים מגוונים. ההתמחות של ארז היא REALIZATION להפוך רעיונות למציאות. ארז מבין את מכלול הדברים שצריך לטפל בהם כדי לבנות מיזם להצלחה. להבין את הצרכים, היתרונות והאתגרים של כל מיזם ולבנות את הפתרון הכי אפקטיבי והכי נכון. להבין מי הם הלקוחות שמחפשים את אותם או מה צריך לעשות כדי לשנות את המיזם להיות כזה, לבנות מוצרים פשוטים שיביאו את הבשורה לשוק ולשווק את המוצרים. ארז מנוהל על ידי הגישה שהצורה הקלה והנכונה ביותר למקסם את הערך של העסק נבנית על ידי החיבור בין היתרונות התחרותיים של העסק וללקוחות שצריכים ומחפשים את הערך המוסף שהעסק יכול להציע. וכמובן כל זה בגישת ה lean, להבין מה באמת צריך בכל שלב ומה הדרך הכי פשוטה וטובה להגיע לשם. 

ארז עבר בתפקידי טכנולוגיה, מוצר ופיתוח עסקי בכירים בחברות שונות, החל מחברות סטארט אפ קטנות ובתאגידי ענק בין לאומיים (כדוגמת AVAYA ו- ECI). ארז הקים והוביל מספר מיזמים, כולל סטארטאפ בתחום החינוך. בנוסף ארז שותף ביזמויות רבות שהוא ליווה ומלווה בימים אילו.

הגעת עד לפה? נשמע לך מעניין? אולי כדאי שנדבר?

למתענינים בפיתוח מוצר יש אפשרות לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם

 טלפון 054-777-8005 

מייל : erez@mvp-house.com