top of page
xijanoxmrijmlo60a6a95d23d07.jpg
Copy of english logo white.png

מנהל, צריך לפתח תוכנה או אפליקצייה לחברה שלך?
יש משהו שכדאי שתדע,

רב המנהלים שפיתחו תוכנה או אפליקצייה לארגון שלהם, 
לא היו מרוצים מהפרויקט או מהתוצאות

הנה 3 טעויות נפוצות בניהול הפרויקט שרוב המנהלים עושים 

שגורמות לכך שהפרויקט לא עמד בציפיות,

בתקציב, או בלוחות הזמנים

 

אז מה הן הטעויות הנפוצות בניהול פרויקט פיתוח?

3.

לקחת את הפרויקט על עצמך

גם אם יש לך ניסיון בניהול והובלת פרויקטים, עם כל המשימות שיש לך, האם תוכל להשקיע את הזמן הנדרש לכל המשימות ולתת לפרויקט מספיק תשומת לב?

2.

לקחת חברת פיתוח שתנהל את כל הפרויקט

יש הרבה תהליכים שחייבים לעשות עוד לפני שניגשים לחברות פיתוח, וגם בעבודה מול חברת הפיתוח צריך איש טכנולוגי שיבטיח את האינטרסים של החברה שלך

1.

לקחת מישהו בחברה ללא ניסיון להוביל את הפרויקט

מוביל הפרויקט צריך לעשות המון משימות טכניות, מתכנון צרכים ואפיון, ועד בחירת חברת הפיתוח ועבודה מולם. האם יש לך מישהו מספיק פנוי ומקצועי?

פרויקט פיתוח היא משימה סופר מורכבת, וכדי שהפרויקט יסתיים בהצלחה, צריך מישהו עם מספיק ניסיון וידע כדי להוביל אותו, עבורך

זאת בדיוק ההתמחות שלנו!

Financial Report

5 דברים ייחודיים במודל של  MVP HOUSE

  1. ההתמחות שלנו היא להבין את הצרכים העסקיים ולתכנן את הפתרון הטכנולוגי

  2. אנחנו לא לוקחים עמלות מהספקים, האינטרס שלנו זה האינטרס של הלקוח

  3. אנחנו לא חברת פיתוח - אנחנו מנהלים את העבודה מולם עבור הלקוח

  4. אנחנו עושים רק מה שאנחנו מומחים בו, כבר יותר מ 20 שנה

  5. העלות שלנו הרבה יותר קטנה מהכסף שאנחנו חוסכים ללקוחות שלנו 

רוצה לשמוע איך אנחנו יכולים לעזור גם לפרויקט שלך?
אנחנו מזמינים אותך לשיחת ייעוץ 

פיתוח זה קשוח

בפגישות שלנו  עם  חברות ויזמים שכבר עשו ניסיון ראשון לפתח תוכנה, אנו מגלים לצערנו, כי לרובם זאת הייתה חוויה מתסכלת.  למעשה יותר מ 70% מהארגונים שאנחנו פוגשים לא היו מרוצים מהתהליך או מהתוצאה. 

ברוב המקרים מדובר על עלויות  העבודה שהיו גבוהות משעותית מהמתוכן,  ולוחות זמנים שהתארכו מאוד. בחלק מהמקרים הפרויקטים בכלל לא הגיעו לשלב הסיום, כי התקציב נגמר, פרויקטים אחרים השולמו  בצורה חלקית בלבד.

בעיה נוספת בה אנו נפגשים היא  חוסר היכולת של הארגון לבדוק את הנחות היסוד של חברת הפיתוח. מכיוון שהרבה פעמים גם לחברת הפיתוח יש  אינטרס, קשה מאוד להיות בטוחים שהיא " באמת לטובת הפרויקט". ולמי שאין ידע וניסיון בפיתוח, אין ממש דרך לבדוק את הדברים לעומק.

להרבה אנשים זה מזכיר את החוויה של להכניס אוטו למוסך, אתה יודע איך זה מתחיל, ומחכה להפתעות... 

Designing
Anchor 1
Colleagues

מה אנחנו עושים?

בעולם ההייטק יש תפקיד שנקרא product owner, זה למעשה האדם שמוביל את הפרויקט משלב הרעיון ודרך הפיתוח ולאורך כל חיי המוצר. מדובר באדם מנוסה, אשר מבין בטכנולוגיה, ובעסקים, ומנהל את כל התהליך, משלב התכנון והאפיון, דרך  תכנית העבודה וניהול הפיתוח ועד למסירת המוצר המוגמר.

אנחנו  עושים את התפקיד הזה עבור לקוחותינו. 

אנחנו שותפים לדרך. אנחנו מכינים את תכניות המוצר, עוזרים לבחור את כל הספקים בפרויקט, ודואגים שהכל יקרה לפי התוכניות. 

אנחנו נותנים ללקוחות שלנו שקט נפשי, וביטחון שהפרויקט נמצא בידיים טובות, ובעיקר מאפשרים ללקוחות שלנו להתמקד בעבבודה בעסק שלהם!

מה מיוחד בשיטה שלנו?

היום ברוב המקרים, מי שצריך לפתח תוכנה או אפליקציה, יפנה למספר  חברות פיתוח, יקבל  מהם הערכות ראשוניות, יבחר  אחת החברות ועבודה תתחיל . 

זה קצת מזכיר מישהו שהולך לבנות בית, וכדבר ראשון יבחר  קבלן ביצוע, ללא  אדריכל, ללא  תוכניות, ולעשה ייתן לקבלן הביצוע  יד חופשית לבנות את הבית. זה לא עובד, לא בבניין ולא בתוכנה. 

השיטה שלנו דומה לצורה שבה עובדים בהייטק, מתחילים בתכנון, ואז מכינים תוכניות, בוחרים את אנשי המקצוע הנכונים, וכמובן שמלווים ומנהלים את תהליך הפיתוח מקרוב ובמקצועיות.

והתוצאה, עלויות הפיתוח ידועות מראש, ונשמרות בקפידה.  לוחות הזמנים קצרים יותר. והכי חשוב,  הלקוח מקבל את האפליקציה שהוא רצה ותכנן. בלי הפתעות, בלי תירוצים. 

כי שעובדים עם מקצוענים, הכל נראה אחרת.  

Working Together

מה הלקוחות שלנו אומרים עלינו

אמיר 

השלמת פיתוח לפרויקט שהסתבך

הגעתי ל MVP HOUSE אחרי נסיון לא טוב פיתוח עם חברת  פיתוח ידועה. קיבלתי הערכות עבודה, אבל שההערכת השעות הסתיימה, הפיתוח היה רק בחצי הדרך. ארז והצוות לקחו את הפרויקט השלימו את האפיון, מצאו חברה שהייתה מוכנה להשלים  את הפרויקט, ועבדו מולם עד לסיום מוצלח, בדיוק כמו שהם הבטיחו בהתחלה. 

אלעד

אפיון למערכת ניהול מורכבת

אני מנהל פרויקט בתעשייה מאוד ייחודית, ובמשך שנים חשבתי על תוכנה שתייעל את העבודה שלי ושל מנהלי פרויקטים צעירים. הסתובבתי עם הרעיון שלי אצל כמה אנשי מוצר ועיצוב שלא הבינו את המורכבות ותהליכי העבודה שהיו צריכים לפתח.

MVP HOUSE הצליחו לגבש קונספט ייחודי, ותוך שלושה חודשים היה אפיון ששיפר אפילו את הרעיון שאיתו הגעתי

Confident Woman

מורן

ליווי בפיתוח אפליקצייה חברתית

אני מגיעה מעולם העשייה החברתית, וחסרת כל ידע בטכנולוגיה, ולא היה לי מושג איך לפתח את האפליקצייה שחלמתי עליה.

תהליך העבודה עם MVP HOUSE עזר לי מאוד להבין איך לבנות את האפליקצייה שלי הכי מהר, כדי לצאת לשוק ולבדוק את הקונספט שפיתחתי. 

מי אנחנו ?

MVP HOUSE הוקמה על ידי ארז פייגנברג, יזם ומנהל מוצר וטכנולוגיה כבר למעלה מ 20 שנה, כדי לעזור לחברות ועסקים לא טכנולוגיים לפתח תוכנות ואפליקציות לחברה או לארגון שלהם

MVP HOUSE הוא סטודיו ייחודי בישראל שמתמחה בליווי יזמים וחברות בתהליכי פיתוח של תוכנות ואפליקציות חדשניות וייחודיות. אנחנו יד ימינו של היזם, ומנהלים את הפרויקט בכל תהליך תכנון ופיתוח המוצר. אנחנו מביאים איתנו עשרות שנות ניסיון בפיתוח, ניהול ואפיון פרויקטי תוכנה בכל הגדלים, תוכנות, אפליקציות מורכבות, ומערכות שונות.
אנחנו מתמקדים בעבודה עם חברות לא טכנולוגיות ויזמים.  ופיתחנו דרכי עבודה אשר מייעלות את העבודה, מקצרות את לוחות הזמנים ומצמצמות עלויות בצורה ניכרת

english logo black.png

רוצה לבדוק אם השיטה שלנו יכולה לעזור גם לך?
מלא את הטופס נחזור אליך בהקדם

מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

Thanks! Message sent.

bottom of page