שיתופי פעולה עסקיים

האם הלקוחות שלך הם עסקים, ארגונים או חברות?

האם חשבת לבנות שיתופי פעולה עם עסקים בתחום שלך?

רצית לפנות לגורמים עסקיים כדי לקדם את העסק שלך?

 

מי מאיתנו לא רוצה לבנות שיתופי פעולה פוריים, לקדם את העסק ולהגיע לגורמים הנכונים. כולנו חושבים שכדאי לנו לנסות וליצור קשר עם אותם גורמים, לפנות לאותם אירגונים ולפרוץ קדימה. חושבים, ובתכלס, לא עושים עם זה הרבה...

רב העסקים מבינים את החשיבות של קשרים עם גורמים עסקיים אחרים, אבל ברב המיקרים הם נתקעים בביצוע. כאשר שואלים בעלי עסקים למה בעצם הם לא משקיעים בערוץ הזה התשובות הרבה פעמים מגומגמות. החשיבות ברורה, יש להם רעיונות, או מחשבות מה צריך לעשות, ועדיין, זה לא קורה.

חלק מבעלי העסקים לא יודעים למי לפנות ואיך להגיע אליהם. חלק כבר מצליח להשיג כמה טלפונים, אבל אחרי דחייה או שתיים מאבדים את הכוח או האמונה בעצמם או בשירות שלהם. ואלה שכבר מצליחים לקיים שיחת היכרות טובה, מתבקשים לשלוח קצת חומר ואחריו פתאום יש נתק או דחייה. ושוב, התסכול גואה, ושוב אנחנו דוחים את זה למחר, ולשבוע הבא, ובתכלס, לא מתקדמים עם זה...

שורש הבעיה הוא לבנות תהליך מסודר כדי לבנות שיתופ פעולה. הבעייה מתחילה כאשר לא יודעים כיצד לאתר את הלקוחות האלה וכיצד לספר להם על המוצר או השירות עוד לפני שפגשו אותם. לכן הרבה עסקים לא מצליחים לייצר לעצמם הזדמנויות טובות, ולידים איכותיים. וככל שהמוצר או השירות יקרים יותר, כך העניינים מסתבכים.

אז איך מתחילים לעשות שיתופי פעולה?

 

קודם כל צריך להבין מי הקהל שלנו ואת מי אנחנו מחפשים. הצעד הבא הוא לחשוב, מי עוד עובד עם הלקוחות הפוטנציאליים שלנו. משם אנחנו צריכים למקד את הפנייה, מה אנחנו רוצים להגיד ואיך, ואז מגיע שלב הביצוע, ובו אנחנו צריכים להיות מוכנים לקבל מספיק דחיות כדי להגיע לאלה שבאמת מעונינים לעשות שיתופי פעולה עיסקיים טובים. לפעמים זה לא קל, והרבה פעמים צריכים עזרה לבנות ולבצע את התליך, ולכן הכי קל לעבוד עם מקצוענים בתחום.     

עדיין לא בטוחים איך להתחיל לבנות שיתופי פעולה?

צרו קשר: 054-7778005, ונבדוק ביחד איך אנחנו יכולים לעזור לכם לבנות תהליך ממוקד ואפקטיבי של בניית שיתופי פעולה

צריך עזרה בבניית שיתופי פעולה עיסקיים?
התקשר 054-7778005
או השאר פרטים 

הגעת עד לפה? נשמע לך מעניין? אולי כדאי שנדבר? צור קשר ונחזור אליך בהקדם. 

 טלפון 054-777-8005 

מייל : erez@mvp-house.com