השירותים שלנו

להביא מיזם אל השוק

הרבה מאוד יזמים לא באמת יוצרים קשר עם השוק בשלבים הראשונים, לא מבצעים שיחות עומק עם לקוחות פוטנציאלים, לא שומעים את הצרכים של המשתמשים  ואינם מודעים ליתרונת והחסרונות של המוצר שלהם. התוצאה? המיזם עולה לאוויר ואז מגלים שכל התיאוריות אינן עובדות וכי נדרשים המון שינויים במוצר כדי להתאים אותו לשוק, אם בכלל זה אפשרי. אנחנו נפגיש אתכם עם השוק מהשלב הראשון כדי לא לפספס דבר.

CTO במיקור חוץ

אם יש לכם רעיון מדהים, להציע מוצר חדש או דרך חדשה לעשות דברים  העיקר אצלכם הוא לא הטכנולוגיה. במקרים כאלה לא חייבים יזם טכנולוגי ואפשר לפתח את המוצר במיקור חוץ. אבל מיזם כזה חייב איש  מקצוע להוביל את פיתוח ה MVP והמוצר, לאפיין, להוביל את הפיתוח ולעבוד מול הבית תוכנה. כדי שהפיתוח יסתיים בהצלחה. יש לנו עשרות שנות ניסיון, ואנחנו נלווה וננהל את תהליך פיתוח המוצר שלכם בצורה שמבטיחה חיסכון גדול בזמן וכסף ותוצאות מעולות.

PRODUCT MARKET MEET

תכנית הדגל של Build Up מציעה עבודה צמודה עם יזמים במטרה להביא את המיזם לשלב הבא. הגדרת השלב הבא מתבצעת על ידי בדיקה משותפת ובחינה מעמיקה של מצב המיזם ולאיפה הוא צריך להגיע. לאחר הגדרת השלב הבא אנו בוחנים מה דרוש כדי להגיע לשם: קשר עם השוק, MVP, תכנית עסקית וכו'. אנחנו לא מייעצים מהצד אלא עובדים עם היזמים בתחומים שבהם נדרש חיזוק ומסייעים להביא את העסק להצלחה.

ליווי משקיעים

שמעת על PRODUCT MARKET FIT  ? זה המושג שמנבא הכי טוב מה סיכויי ההצלחה של מיזם. שוקלים להשקיע במיזם, בין אם בכסף או בהשקעה אחרת, ואתם לא מכירים את התחום? יהיה לכם קשה מאוד להעריך את הפוטנציאל של המיזם. ההתמחות  שלנו ב  PRODUCT MARKET FIT נותנת לנו כלים לעזור לך.

פיתוח MVP

MPV  הוא תהליך פיתוח של מוצר או שירות למטרת פיילוט. זה לא חייב להיות מוצר ממשי, אבל בסוף הפיילוט צריכה להתקבל הוכחה מהשוק על הדרישה למוצר ועל הנחיצות שלו. תהליך MVP חייב לענות על השאלות הקשות ביותר לגבי המיזם ולהוריד ממנו כל אלמנט של חוסר וודאות. לכן, תהליך תכנון נכון וביצוע MVP קריטי להצלחת המיזם.

פיתוח מודל עסקי

בכנות, מעטים מאוד המיזמים שיוכלו להרוויח מפרסומות או לגבות כסף מהמשתמשים על שימוש באפליקציה, זה פשוט לא עובד! צריך לחשוב אחרת: למי אתם מייצרים ערך? איזה שיתופי פעולה אפשר ליצור? מי הלקוחות אסטרטגיים שלכם? ואז לבדוק מאיפה יגיע הכסף.

רוצה לדעת איך נוכל לעזור לך?
התקשר 054-7778005
או השאר פרטים 

הגעת עד לפה? נשמע לך מעניין? אולי כדאי שנדבר? צור קשר ונחזור אליך בהקדם. 

 טלפון 054-777-8005 

מייל : erez@mvp-house.com