top of page
 054-7778005

MVP HOUSE
מרעיון מעולה למוצר מנצח

אפיון תוכנות ואפליקציות - Product planning

MVP HOUSE הוא סטודיו ייחודי בישראל המספק שירותי ניהול מוצר ליזמים וחברות. ההתמחות שלנו היא לעזור ליזמים וחברות לפתח פרויקטי תוכנה ואפליקציות מורכבים בהצלחה.


בין אם אתה צריך אותנו להוביל את הפרויקט שלך מא' ועד ת', או צריך עזרה בדברים נקודתיים, אנחנו פה כדי לעזור לך לפתח את הפרויקט בהצלחה. העבודה איתנו מורידה את עלויות הפרויקט, חוסכת טעויות קריטיות, והכי חשוב, מביאה את המוצר שאתה צריך

השירותים שלנו

mvp development icon

חברות ויזמים רבים אשר מעונינים לפתח תוכנה חדשה, נתקלים בקשיים רבים להפוך את הרעיון למוצר. כדי לעשות את זה כמו שצריך, החברה צריכה צריך איש טכנולוגיה שילווה אותה ויוכל להוביל ביעילות את התהליך ולקבל את המוצר הנכון ביותר בזמן קצר

פיתוח MVP
product market fit icon
שירותי ניהול מוצר

הסיבה המרכזית לכישלון מיזמים היא פיתוח המוצר הלא נכון.  כדי להצליח המוצר צריך PRODUCT MANRKET FIT כבר בשלבים המוקדמים.  יש לנו ניסיון עשיר מאוד בבניית מיזמים, וביחד  נוכל ביחד לבנות גם למוצר שלכם PRODUCT MARKET FIT

CTO for hire icon
ליווי טכנולוגי - CTO for hire

שימוש בחברת פיתוח היא אחת הדרכים הכי אפקטיביות לפיתוח מוצר מהר וביעילות. אבל כדי שהליך כזה יצליח יש צורך באיש טכנולוגיה שיוכל להוביל את העבודה מול חברות הפיתוח. יש לנו את הידע והניסיון לנהל עבורך את התהליך ולחסוך לך לא מעט זמן כסף ותיסכולים.

application design icon
תכנון ואפיון תוכנות ואפליקציות

תכנון והאפיון מקצועיים של מוצר תוכנה או חומרה תכנה הוא הבסיס לפיתוח המוצר. בלעדיו תהליך הפיתוח לא יצליח. העלויות יעלו, הזמנים יתארכו והתוצאה לא תהיה טובה. יש לנו ניסיון רב בפיתוח MVPים ויכולת לתכנן ולבנות MVP אפקטיבי בזמן קצר ותקציב מצומצם.

מה בעצם אנחנו עושים?

בעולם ההייטק הדבר הראשון שחברת הייטק עושה שהיא באה לבחון או להרים פרויקט חדש, הוא למנות לפרויקט מנהל מוצר. הוא זה שיגדיר את הפרויקט, יבדוק את ההיתכנות שלו, ייאפיין אותו, וינהל אותו משלב הרעיון ועד פיתוח המוצר, וניהולו לאורך כל חייו.

פיתוח מוצר טכנולוגי, הוא פרויקט מאוד מורכב, בין אם מדובר בתכנה, אפליקציה או מוצר שמשלב תכנה וחומרה ויש צורך בהמון ידע וניסיון כדי לקדם אותו בהצלחה. אנחנו אוהבים לתת את הדוגמא של פרויקט לתכנון ובנייה של בית חדש. בפרויקט כזה יש המון עבודת תיכנון והרבה עבודת ניהול של בעלי מקצוע שונים. יש בו המון עבודה עוד לפני שמתחילים אפילו לשים את הלבנה הראשונה, וזאת כדי שהבית יצא לפי רצון וצרכי הלקוח, והפרויקט יעמוד בלוז ובתקציב.
בבניית בית אף אחד לא מתחיל לבנות לפני שאדריכל אסף את כל הצרכים והרצונות, תרגם אותם לתכניות, קיבל הצעות עבודה מבעלי מקצוע, ובחר את בעלי המקצוע הכי טובים ומתאמים לפרויקט. ככה זה גם אצלנו. בעולמות ההייטק והטכנולוגיה. מי שאחראי על הפרויקט, משלב הרעיון, דרך האיפיון, המשך בניהול בעלי המקצוע ועד השיפורים שעושים כתוצאה מפידבק של לקוחות, הוא מנהל המוצר. הוא זה שמבין את הצרכים, מכין איפיונים, ועובד עם המעצבים, הארכיטקטים, מנהלי המידע המפתחים וכל שאר הגורמים הנדרשים, כדי שהפרויקט יצליח.
וזה בדיוק מה שאנחנו עושים, כבר המון שנים. מפתחים מוצרים מעולים. 

Keyboard and Mouse

קצת עלינו

אחרי שנים רבות בתעשיית הייטק בתפקידים רבים ושונים של ניהול מוצר, חיפשנו אתגר חדש, והגענו לעולם המופלא של היזמות.  בעולם הזה אין אפשרות להביא מנהל מוצר בשלבים מוקדמים כעובד במשרה מלאה, ומצד שני יש צורך עצום באיש מקצוע שיכול להוביל תהליכי תכנון ופיתוח של מוצרים מתקדמים, במהירות ויעילות. וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו לוקחים את תפקיד מנהל המוצר של הפרויקט, ועובדים עם היזמים או האחראים לפרויקט מטעם החברה, כדי להבטיח שיצא פרויקט מוצלח. יש לנו המון  ניסיון בעבודה עם יזמים וחברות, בליווי וניהול פרויקטים כאלה. והניסיון הזה יכול לעוור גם לך.   

הצעה מיוחדת לסוף השנה:
אם יש לך תוכנה או אפליקצייה שאתה רוצה לפתח, אנחנו מזמינים אותך לפגישת ייעוץ איתנו (בחינם כמובן) שבה נוכל לבדוק מה הדברים הכי חשובים לעשות עכשיו כדי לקדם את הפרויקט שלך

bottom of page