תמיכה במשקיעים

ליווי טכנולוגי - CTO for hire

בשנים אחרונות יזמים וחברות רבים בוחרים לפתח את ה MVP שלהם בעזרת חברות פיתוח חיצונית. מדובר בפיתרון המאפשר ליזמים לרוץ קדימה עם המיזם גם ללא שותף טכנולוגי. זה יכול להיות פתרון טוב, אבל מניסיוננו, זה גם פתרון מורכב.

מעל ל 80% מהיזמים שפיתחו אפליקציות ותוכנות באמצעות חברות פיתוח תוכנה אינם מרוצים מהתוצאות!

אנחנו פוגשים כל יום יזמים שהשקיעו את מיטב כספם ומרצם בפיתוח תוכנות ואפליקציות דרך חברות פיתוח ויצאו מאוכזבים מאוד. ​התלונות העיקריות של היזמים:

  • ​חוסר עמידה בזמנים

  • חריגות מהתקציב המתוכנן

  • תוצאה מאכזבת

למה זה קורה?

כדי שהעבודה עם חברת פיתוח תהיה מוצלחת יש צורך להבין איך חברת פיתוח עובדת, ואיך לעבוד מולה נכון. גם העבודה מול חברת הפיתוח הטובה ביותר לא תצליח אם היזמים לא יעשו את העבודה שהם צריכים לעשות בצורה מקצועית, ואם לא יבינו איך לעבוד מול חברת הפיתוח. 

אחד הדברים שיכולים לעזור ליזמים הוא לצרף לתהליך איש טכנולוגי שמבין איך פיתוח עובד ויכול לנהל עם חברת הפיתוח שיחה מקצועית. איש כזה יכול להסביר לחברה את הצרכים של היזמים, ולהבין את ההשלכות של הדברים על עלויות וזמני הפיתוח. ולתת ליזמים משוב על העבודה של חברת הפיתוח. 

הדבר החשוב ביותר להבין, הוא שחברת הפיתוח היא קבלן ביצוע ולא תיכנון, ולפנות לחברת הפיתוח רק כאשר הפרויקט מוגדר עד הפרט הקטן ביותר. זה בערך כמו לפנות לקבלן בנייה בלי תכניות מפורטות ולנסות להסביר לו בכמה מ

הרבה פעמים יזמים פונים לחברת פיתוח עם רעיון , ומבקשים הערכת מחיר לפיתוח אפליקציה או תוכנה. נוצרות שתי בעיות עיקריות. האחת שבשלב הראשוני אין אפשרות אמיתית להבין את גודל הפרויקט ולכן כל הערכת מחיר או התחייבות למחיר הינן פתח לצרות. הבעייה השנייה היא שלמרות שחברת התוכנה עובדת על התכנון עם היזמים, קיים ניגוד אינטרסים מובנה בין היזם לחברת הפיתוח בכל שלבי האיפיון והפיתוח ולכן הרבה מאוד פרויקטים נכשלים. בצורה זאת לא יווצרו חיכוכים בזמן העבודה, משך העבודה יתקצר, העלות תרד, והכי חשוב האפליקציה שתתקבל היא האפליקציה שהיזם רצה. 

אבל זה לא חייב להיות ככה. ב MVP HOUSE ההתמחות שלנו היא ללוות יזמים וחברות בתהליך הפיתוח. יש לנו תהליך ליווי מסודר ומקצועי מתחילת התהליך ועד סיומו המוצלח. למעשה אנחנו מתפקדים כמומחה הטכנולוגי של המיזם, ה CTO שעובד עבור היזם בלבד, ומנהל את הפרויקט מהצד הטכני והניהולי.

יש לנו ניסיון של 20 שנה בהובלת פרויקטים טכנולוגיים, ואנחנו משתמשים בו כדי להבטיח שהפרויקט שלך יעמוד ביעדים: זמן, כסף ומטרות.

הליווי של MVP HOUSE חוסך מעל 30% מעלות הפרויקט, מקצר את זמני הפיתוח ועוזר לך להשיק את המיזם שרצית.