תמיכה במשקיעים

ליווי טכנולוגי - CTO for hire

בשנים אחרונות נהייה קשה יותר ויותר למצוא שותף טכנולוגי למיזמים, ומצד שני, עלויות הפיתוח של תוכנות ואפליקציות ירדו מאוד. כתוצאה מכך, יזמים רבים בוחרים לפתח את ה MVP שלהם בעזרת חברות פיתוח ואפליקציות חיצוניות. מדובר בפיתרון המאפשר ליזמים לרוץ קדימה עם המיזם גם ללא שותף טכנולוגי. אבל מניסיוננו, מדובר בפתרון לא פשוט.

מעל ל 80% מהיזמים שפיתחו אפליקציות ותוכנות באמצעות חברות פיתוח תוכנה אינם מרוצים מהתוצאות!

אנחנו פוגשים כל יום יזמים שהשקיעו את מיטב כספם ומרצם בפיתוח תוכנות ואפליקציות דרך חברות פיתוח ויצאו מאוכזבים מאוד. התלונות העיקריות של היזמים:

  • ​חוסר עמידה בזמנים

  • חריגות מהתקציב המתוכנן

  • תוצאה מאכזבת

למה זה קורה?

כשיזם פונה ישירות לחברת פיתוח עם רעיון, ומבקש הערכת מחיר לפיתוח אפליקציה או תוכנה, נוצרות שתי בעיות עיקריות. האחת שבשלב הראשוני אין אפשרות אמיתית להבין את גודל הפרויקט ולכן כל הערכת מחיר או התחייבות למחיר הינן פתח לצרות. הבעייה השנייה היא שלמרות שחברת התוכנה עובדת על התכנון עם היזמים, קיים ניגוד אינטרסים מובנה בין היזם לחברת הפיתוח בכל שלבי האיפיון והפיתוח ולכן הרבה מאוד פרויקטים נכשלים. כדי להתמודד עם הבעיות האלה יש לראות בחברת הפיתוח קבלן ביצוע ולא תיכנון, ולפנות לחברת הפיתוח רק כאשר הפרויקט מוגדר עד הפרט הקטן ביותר. בצורה זאת לא יווצרו חיכוכים בזמן העבודה, משך העבודה יתקצר, העלות תרד, והכי חשוב האפליקציה שתתקבל היא האפליקציה שהיזם רצה. 

אבל זה לא חייב להיות ככה. ב MVP HOUSE ההתמחות שלנו היא ללוות יזמים וחברות בתהליך הפיתוח. יש לנו תהליך ליווי מסודר ומקצועי מתחילת התהליך ועד סיומו המוצלח. למעשה אנחנו מתפקדים כמומחה הטכנולוגי של המיזם, ה CTO שעובד עבור היזם בלבד, ומנהל את הפרויקט מהצד הטכני והניהולי.

יש לנו ניסיון של 20 שנה בהובלת פרויקטים טכנולוגיים, ואנחנו משתמשים בו כדי להבטיח שהפרויקט שלך יעמוד ביעדים: זמן, כסף ומטרות.

הליווי של MVP HOUSE חוסך מעל 30% מעלות הפרויקט, מקצר את זמני הפיתוח ועוזר לך להשיק את המיזם שרצית.

הגעת עד לפה? נשמע לך מעניין? אולי כדאי שנדבר?

למתענינים בפיתוח מוצר יש אפשרות לשיחת ייעוץ ראשונית בחינם

 טלפון 054-777-8005 

מייל : erez@mvp-house.com