לוגו עברית לבן.png

הידעת?

הידעת?
מעל ל 70% מהחברות והיזמים שפיתחו אפליקציות ותוכנות  באמצעות חברות פיתוח אינם מרוצים מהתוצאות!

 

בטח כבר פגשת לקוחות כאלה,
והבנת שלא רק אתם אחראים למצב,

אבל איך אפשר לפתור את זה? 

Money
Stopwatch

התלונות העיקריות של היזמים והחברות הן:

⇐ חוסר עמידה בזמנים 

⇐ חריגות מהתקציב המתוכנן 

⇐ תוצאה מאכזבת 

 

ואם נסתכל קצת יותר לעומק, יש קשר הדוק בין ההכרה של היזמים את עולם הפיתוח והמקצועיות שלהם בתחום, ורמת התסכול שלהם. ככל שהיזמים מכירים פחות את עולם הפיתוח ועובדים פחות במקצועיות, התוצאות פחות טובות מבחינתם, ורמת התסכול עולה. כי הבעיה העיקרית היא לא הביצוע שלכם. הבעיה נמצאת בתכנון הפרויקט, בהבנה של מה הולך להתקבל בסוף, ובעיקר, בתאום ציפיות בין הפיתוח והיזמים.

אתם מכירים את זה, ליזמים ובעיקר לא טכנולוגיים יש בעיקר חזון, לא תכנית עבודה, הם מביאים כל הזמן יש בקשות לדברים חדשים, מבקשים לשנות חלקים שכבר נבנו, והם לא מבינים את גודל ההשפעה של הדברים על עלויות הפרויקט ולוחות זמנים.


לקוח שלא מכיר את עולם הפיתוח לא צריך לעבוד ישירות מול חברת  פיתוח, נקודה. 

 

אבל לא תמיד אנחנו יכולים לבחור ולחנך את הלקוחות, ולפעמים מדובר בלקוחות טובים מכל בחינה אחרת, שאנחנו רוצים לעבוד איתם. אז מה עושים?

אנחנו יכולים לשנות את המצב.
כי שאנחנו בתמונה, זה שונה. שאנחנו עובדים אתכם, מול הלקוחות, הדברים עובדים אחרת. אנחנו מבינים את הלקוחות שלכם ויודעים לעבוד איתם. אנחנו מבינים למה הם מצפים ומה הם באמת צריכים. אנחנו מתכננים איתם ביחד מה בדיוק מפתחים, ומגיעים איתם להסכמה על המוצר, עוד לפני שאתם מפתחים אותו. אנחנו מסבירים להם את העלות של הוספת דברים, ולמה השינויים שנראים להם קטנים עולים כל כך הרבה. ולכן הלקוחות יודעים בדיוק מה ואיך הם הולכים לקבל. 
ושאתם מספקים את המוצר, הם מרוצים. 

יש לנו עשרות שנות ניסיון באיפיון תכנון ובהובלת פרויקטים טכנולוגיים, ובעבודה מול יזמים לא טכנולוגיים, ואנחנו משתמשים בו כדי  להבטיח שהפרויקט שלך יעמוד ביעדים: זמן, כסף ומטרות. 

והתוצאה? נחסך חלק גדול מעבודת הפיתוח, לוחות הזמנים מתקצרים,

והכי חשוב: הלקוחות מרוצים מהעבודה שלכם, ואתם נהנים מהעבודה.

או השאר פרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם

Thanks! Message sent.

לתאום שיחה בה נבדוק ביחד איך נוכל לעזור לך להפוך את הרעיון שלך למוצר מנצח

התקשר 8005 777 - 054

אז איך אנחנו עושים את זה עבורך?

יש לנו ניסיון עשיר בעבודה עם לקוחות כולל כאלו שלא מגיעים מהעולם הטכנולוגי, ולא מבינים כלום בתהליכי פיתוח. ולכן התהליך שלנו מכוון ליצור הבנה ותאום ציפיות של הלקוח 

 

  • אנחנו מבינים עם הלקוח את הרעיון שלו, ובודקים שהוא עשה בדיקות שוק ויודע מה הוא רוצה

  • מכינים הגדרה ברורה  של הצרכים של האפליקצייה, ומה צריך להיות ב MVP

  • אנחנו מכינים מסמכי אפיון מפורטים, ובודקים אתכם שהכל ברור ואין הפתעות

  • אנחנו עובדים על עיצוב כל המסכים לשלב הראשון (אתכם או עם גורמים חיצוניים לפי הצורך)

  • אנחנו מלווים את תהליך הפיתוח, מסבירים ללקוח כל פעם שיש בעייה או עיכוב, למה זה קרה ומה המשמעות

אצלנו לא מתחילים לפתח לפני שברור לכולם בדיוק מה עושים

השירותים שלנו 

איפיון צרכים 

השלב החשוב ביותר בראשיתו של כל פרויקט. לפני יציאה לפיתוח יש להגדיר באופן  ברור את הצרכים הייחודיים של הפרויקט )אגב, זה בדיוק המקום בו רב הלקוחות  נופלים(. מהי מטרת הפרויקט? מי קהל היעד שלו? מה אפשר לדחות לגרסא הבאה? 

MVP-EREZ.png

חקר שוק 

נבדוק מיהו קהל היעד שלנו? מה מעניין אותו? וכיצד המוצר או השירות שלנו אמור לפתור לו  את הבעיה הכואבת שלו? כל  אלו יכולים לסייע לנו ליצור מוצר בשל יותר כבר מן השלב ההתחלתי. יזמים רבים לא משקיעים בבדיקת שוק אמיתית, או בשיחות עם לקוחות פוטנציאלים, או בדיקת מוצרים מתחרים.

market.png

הגדרת ה MVP 

MVP הינו תהליך קריטי ליזמים. לצמצם את הפיתוח הראשוני לתכונות הכי חשובות כדי שהמוצר יהיה רלוונטי עבור קהל היעד שלנו. זה  השלב בו נחליט יחד מהן התכונות הקריטיות עבור המוצר או השירות שלנו, וכיצד הן  עתידות לפתור את הבעיות של קהל היעד שלנו. 

business-model-erez.png

כתיבת מסמכי דרישות ועיצוב מסכים

מסמך דרישות מקצועי (PRD) ועיצוב התכולה של המסכים, הוא הבסיס לעבודה מול צוות הפיתוח. זהו החוזה  המקצועי שעל גבו יתומחר הפרויקט, וצריך להיות ברור שכל פרט שישתנה במסמך במהלך הפיתוח יעלה  לנו בהרבה כסף זמן ועצבים. 

writing.png

ליווי וניהול תהליכי פיתוח 

גם שהכל מסודר ומוגדר לפני תחילת הפיתוח, תמיד יש שינויים. תהליכים שלא הוגדרו עד הסוף, הרבה פעמים עולים צרכים חדשים או שינוי כיוון בגלל הזדמנויות חדשות שהיזמים מביאים. את כל השינויים האלה צריך לנהל בתבונה כדי שההשפעה על הפיתוח והפרויקט יהיו מינימליים. 

icon-G.png
Marble Surface

מי אנחנו?

MVP HOUSE הוא סטודיו שמתמחה בעבודה עם יזמים וחברות המפתחות תוכנות ואפליקציות חדשניות ויחודיות. ההתמחות שלנו היא בהפיכת רעיון מצוין למוצר מנצח. המיקוד שלנו הוא בעבודה עם יזמים וחברות סטארטאפ המוגבלות בתקציב וצריכות להביא מוצר מעולה בזמן קצר ומחיר נמוך. תהליך העבודה הייחודי שלנו משלב הבנה עמוקה של צרכי המיזם, מקצועיות ביחד עם  עבודה רזה (LEAN) ומהירה. יש לנו עשרות שנות ניסיון של יזמות וניהול פרויקטים בכל הגדלים, ונסיון רב בעבודה עם יזמים. 

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

תודה, הטופס נשלח

לתאום שיחה בה נבדוק ביחד איך נוכל לעזור לך להפוך את הרעיון שלך למוצר מנצח

התקשר 8005 777 - 054