רוצה להתחיל לעבוד עם מחלקת השיווק החדשה שלך?
התקשר 054-7778005
או השאר פרטים 

מחלקת השיווק שלך

 

 

כל עסק צריך אוסף של פעולות שיווקיות. גם עסק קטן צריך פרסום, נראות, שיתופי פעולה וקשר עם לקוחות ועוד ועוד. והשאלה הגדולה היא איך בתקציב לא גבוהה ניתן לבנות פתרון שיווקי מלא ככל האפשר.

הנטייה של רב העסקים היא להתמקד בפעולה שיווקית אחת או שתיים. הסיבה לכך היא שקשה להם. קשה לנהל יותר מדי אנשים, וקשה לנהל פעולות שהם לא ממש מבינים מהם. בנוסף לזה בעלי המקצוע משכנעים אותם לעשות את הפעולות השיווקיות "כמו שצריך". בונה אתרים יסביר לך שחשוב מאוד שהאתר יהיה עם הטכנולוגיה הכי טובה ויראה מיליון דולר. מקדם האתרים יסביר לך שאחרי תהליך הקידום של האתר תחסוך המון כסף על פרסום. אנשי הקריאייטיב והמיתוג יסבירו שעיצוב מוכר, אבל זאת פעולה קריאטיבית שדורשת זמן ומחשבה על כל פרט.  והתוצאה היא שהרבה פעולות  שיווקיות פשוט לא קורות בכלל. 

 

כאשר אנו בקריאת כיוון מקימים את "מחלקת השיווק" שלך, אנו מתחילים הפוך. אנחנו קודם מנתחים מהן הפעולות השיווקיות הכי חשובות ואפקטביות לעסק שלך. אנו עושים את זה בעזרת תכנית הפעולה השיווקית, עליה אתה יכול לקרוא כאן. אחרי שיש תכנית כזאת קל מאוד לתעדף ולהכניס את הדברים החשובים לעסק שלך לתוך התכנית והתקציב שלך.

 

אנחנו גם יודעים איך למקסם פעילויות שיווקיות. כמו בכל דבר אחר, חוק

ה- 80/20 יכול לעבוד גם בשיווק. אם לא הכרת את החוק הזה, הרי שבקצרה החוק הזה אומר, שכדי לעשות 80% מהעבודה, נדרש רק 20% מהמאמץ, ולמעשה רב המאמץ הוא בפרטים הקטנים, בסגירות. מה שאומר שאתר שנותן 100% יכול לעלות 10,000 שקל, אבל בפחות מחצי אפשר לבנות אתר שיתן את רב הערך הנדרש ממנו. בתכנון חכם יש הרבה פעמים אפשרות ליצור פעולות אפקטביות בסכומים נמוכים בהרבה. ניתן ללמוד עוד על אפשרויות המימוש של חוק ה- 80/20 בשיווק כאן

הגעת עד לפה? נשמע לך מעניין? אולי כדאי שנדבר? צור קשר ונחזור אליך בהקדם. 

 טלפון 054-777-8005 

מייל : erez@mvp-house.com