רשימת לידים הינה רשימה של לקוחות המתעניינים בפוטנציאל השירות או המוצרים שלכם. רשימה זאת הינה הבסיס לכל פעולות המכירה והבסיס ללקוחות חדשים.

מה הם לידים?

רשימות של מספרי טלפון, כתובות דוא"ל, או רשימה של כרטיסי ביקור שקיבלתם בתערוכה. אך החשוב ביותר,

הינו איכותם של הלידים.

מהם לידים איכותיים?

 

קודם כל חשוב שיגיעו מלקוחות פוטנציאליים המחפשים את השירות או המוצר שלכם. אנשים שחיפשו עו"ד לפני חצי שנה כנראה אינם רלוונטים.

עוד נתון מאוד חשוב הינו האקסלוסיביות של הלידים, אם קיבלתם את הלידים שלכם ביחד עם עוד כמה מתחרים, הרי שאתם נכנסים למאבק.

ברוב המקרים נוצרת תחרות פרועה ולא נעימה על הלידים, לכן ליד אקסלוסיבי הוא ליד טוב, אך הדרך הטובה ביותר הינה הדרך שהלקוח הפוטנציאלי כבר שמע עליכם, והתעניין בשירות או במוצר שלכם.

במקרה כזה הסיכוי לסגור עם אותו לקוח גדל משמעותית מכיוון שכבר בחר בכם בשלב הראשון, דרכיכם מתחילות ברגל ימין. כאשר אנו בונים ביחד אתכם את התהליך להשגת לידים אנו חושבים קודם כל לבנות את הפנייה הראשונית הנכונה, וכך תקבלו את רשימת המתעניינים עם האנשים הפוטנציאלים ביותר. כך תקבלו לקוחות טובים, כאלה שמחפשים את הערך המוסף שלכם. אלה לקוחות שיש סיכוי גבוהה שייוצרו בניכם יחסים

של WIN WIN אמיתי.

אז איך עושים את הקסם הזה? איך בונים לכם רשימת לידים איכותית?

ישנן מגוון צורות פנייה רלוונטיות; בטלפון, בדוא"ל, בתערוכות.

אבל החלק החשוב הוא לבנות את הפנייה בצורה טובה. חלק רב מלקוחותינו פונים לעסקים, וכאן אנו נכנסים - בנינו התמחות בלייצר קמפיינים שפונים ללקוחות עיסקיים. לאחר שאנו לומדים עם העסק מה ערכו, מי הלקוח האידאלי שלו, ומה מטרותיו, אנו בונים קמפיינים שמתמקדים בפניות לקהל עם הפוטנציאל הכי גבוהה ומנסים למקסם את אחוזי הסגירה. זאת אומרת שהדגש הוא לא על להביא כמה שיותר שמות ברשימה, אלא להביא שמות שיש סיכוי ממש גבוהה שיהפכו ללקוחות טובים וקבועים.

אז אם אתם צריכים לייצר רשימת לידים איכותית לעסק שלכם, נשמח להסביר לכם מה כדאי לכם לעשות. אתם צריכים רק להרים טלפון 054-7778005, וביחד נבדוק איך אפשר להביא לכם לידים איכותיים. 

 

ייצור לדים איכותיים

רוצה להתחיל לייצר לידים איכותיים לעסק שלך?
התקשר 054-7778005
או השאר פרטים 

הגעת עד לפה? נשמע לך מעניין? אולי כדאי שנדבר? צור קשר ונחזור אליך בהקדם. 

 טלפון 054-777-8005 

מייל : erez@mvp-house.com