החבילות - פשוט ומשתלם

 

להיות יזם זה לא פשוט, אנחנו יודעים. במקרים רבים בנוסף לאי הוודאות ולעומס נדרשים סכומים לא מבוטלים כדי להפוך את הרעיון למוצר.  

על מנת לפשט את המצב ולהקל עליכם, בנינו לכם מספר חבילות העונות על מצבים מאוד נפוצים. בחבילות אלה תדעו בדיוק מה אתם מקבלים וכמה אתם משלמים, דרך זאת תקל עליכם בתהליך קבלת ההחלטות.

להתחיל ולבנות מוצר מעולם לא היה פשוט כל כך
אם אתה מעוניין להשקיע במיזם בין אם בכסף או בזמן ומאמץ, הרבה פעמים קשה לך להבין את הערך האמיתי של המיזם. מה מצב השוק, המתחרים, מה חושבים הלקוחות הפוטנציאליים

אנו מסוגלים בצורה ממוקדת מאוד לתת לך תמונה כללית על המיזם או להתמקד בנקודה שלא ברורה לך. הערכת עלויות פיתוח. בדיקת שוק. סקר מתחרים ומיזמים דומים וכ'. 

 

הפרויקט כולל בדיקת שוק ראשונית לקוחות, מתחרים, מודל עיסקי והערכת עלויות להגיע לשלב הבא

 

פרוייקט ממוקד במקום 8000 ₪
החל מ- 5,500 ₪ בלבד
בדיקת מיזם למשקיעים 

אם השיווק שלך לא מביא את התוצאות שחיפשת לאחר שהשקעת זמן, מאמץ והרבה פעמים גם כסף, שכרת אנשים טובים שהבטיחו הבטחות, או למדת הכל בעצמך ועשית הכל לפי הספר. אבל בתכלס אין תוצאות...

הרבה פעמים הכשל מתחיל בבחירת הכלים השיווקיים איתם עבדת, הסיבה לכך היא שלא עשית את המחקר של מה צרכיו ומטרותיו של העסק, מה המשאבים שלך, מתוך הדברים הללו ניתן לגזור את הכלים השיווקיים הנכונים. לאחר שנעשה זאת כמו שצריך, השיווק יתחיל לעבוד. הביצוע של האבחון אורך כחודש ובסופו תתחיל לראות שינוי.

האבחון בנוי על 3 פגישות ממוקדות ועבודה משותפת בניהן, ובסופו תתחיל לראות שינוי.

ועכשיו במקום 7,500 ₪,
לתקופה מוגבלת 4.900  בלבד
איפיון מוצר או MVP

לעתים לא צריך יותר מאשר קריאת כיוון טובה כדי לפרוץ את הדרך קדימה. אם כבר התגבשתם עם הרעיון שלכם אבל חסרה לכם חתיכה בפאזל, איך לגשת לשוק, מודל עיסקי, מטרות ה MVP ועוד, זאת ההצעה בשבילכם.

בפגישה ממוקדת, סיעור מוחות פתוח אך ממוקד נעבור ביחד על האפשרויות העומדות לרשותכם ומה אתם עדיין לא מנצלים כראוי, וביחד ננסה למפות את החזקות שלכם, הפערים בשוק ואיך אפשר לחבר את כל החלקים כדי להעביר את המיזם לשלב הבא. להגיע ללקוחות, לאפיין מוצר, לגשת למשקיעים. 

מדובר בסיעור מוחות של כשעתיים שיביאו לך מלא רעיונות חדשים לקידום המיזם שלך

שעתיים במחיר של שעה במקום 800 ₪  400 בלבד
קריאת כיוון - להגדיר מטרות
מצאת חבילה שמענינת אותך?
התקשר 054-7778005
או השאר פרטים 

הגעת עד לפה? נשמע לך מעניין? אולי כדאי שנדבר? צור קשר ונחזור אליך בהקדם. 

 טלפון 054-777-8005 

מייל : erez@mvp-house.com