ברור לך שלא היית מתחיל פרויקט בנייה בלי אדריכל טוב ?

 

אז גם כדי להצליח בפרויקטים של תכנה או אפליקציה​, אתה חייב מקצוען, כדי שיעזור לך:

לתכנן, לאפיין, לבחור ולנהל את אנשי המקצוע הנכונים 

      

זה הבסיס לפתח תכנה שתהיה מדויקת לצרכים שלך, בתקציב מינימלי ולוחות זמנים סבירים

Thanks! Message sent.

רוצה לשמוע עוד על הדרך שלנו?

התקשר 8005 777 - 054

או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

פיתוח אפליקציה או תוכנה היא משימה מורכבת שחייבים לעשות נכון כדי לקבל תוצאות טובות. הדרך היחידה להגיע לתוצאות טובות היא לעשות את כל התהליך בצורה מקצועית. תכנון, איפיון, בחירת אנשי מקצוע, ניהול מקצועי של הפרויקט. מהניסיון שלנו עם המון יזמים, יזמים שניגשו ישר לעבוד מול חברת פיתוח חיצונית, התאכזבו מאוד מהתוצאות

התלונות העיקריות היו:

 • חריגות מהתקציב המתוכנן

 • ​חוסר עמידה בזמנים

 • תוצאה מאכזבת

למה זה קורה?

אם נחזור לדוגמא של בניית בניין, שם ברור לכולם שמתחילים את הפרויקט עם אדריכל שתפקידו להבין את הצרכים של הדיירים, להכין תכניות עבודה וכתבי כמויות ואז לגשת ולבחור בעלי מקצוע מתאימים, וכנראה גם ינהל את הפרויקט. לעומת זאת, בפיתוח תכנות למרות שהפרויקט לא פחות מסובך, הרבה אנשים חושבים שמי שאמור לעדשות את כל העבודה הוא חברת הפיתוח, בעוד שלמעשה, חברת הפיתוח דומה מאוד לקבלן ולא לאדריכל. ולכן כשיזם עם רעיון פונה ישירות לחברת פיתוח, ומבקש הערכת מחיר לפיתוח אפליקצייה או תוכנה, נוצרות שתי בעיות עיקריות. האחת שאין אפשרות אמיתית לתת הצעת מחיר לפני שיש תכנון מדוקדק של הפרויקט, ולכן כל הערכת מחיר או התחייבות למחיר הינן פתח לצרות. הבעייה השנייה היא שההתמחות של חברות הפיתוח הוא לא בתכנון ואיפיון, ולכן הרבה פעמים לא נעשה תכנון מקצועי לפרויקט אלה זה נעשה בתוך תהליך הפיתוח, וזאת אחת הסיבות העיקריות לכשלון פרויקטים. כדי להתמודד עם הבעיות האלה יש לראות בחברת הפיתוח קבלן ביצוע ולא גוף תיכנון, ולפנות לחברת הפיתוח רק כאשר הפרויקט מוגדר ומתוכנן עד הפרט הקטן ביותר. בצורה זאת לא יווצרו חיכוכים בזמן העבודה, משך העבודה יתקצר, העלות תרד, והכי חשוב האפליקצייה שתתקבל היא האפליקציה שרצית. 

אז מה אנחנו עושים אחרת?

 • תכנון  המבוסס על הבנה עמוקה של הצרכים

 • הבנה ויצירת PRODUCT MARKET FIT 

 • אפיון מלא של התוכנה

 • הגדרת תהליכי העבודה באפליקצייה 

 • עיצוב המסכים

 • הוצאת הפרויקט למכרז בין חברות פיתוח

 • ליווי המו"מ שיבטיח את היזם

 • פיקוח וניהול תהליך הפיתוח

והכי חשוב, אנחנו שותפים שלך ועובדים איתך ובשבילך

מי אנחנו?

MVP HOUSE הוא סטודיו שמתמחה בעבודה עם יזמים וחברות המפתחות תוכנות ואפליקציות חדשניות ויחודיות. ההתמחות שלנו היא בהפיכת רעיון מצוין למוצר מנצח. המיקוד שלנו הוא בעבודה עם יזמים וחברות אשר צריכות להביא מוצר מעולה בזמן קצר ומחיר נמוך. תהליך העבודה הייחודי שלנו מתמקד בשלבי התכנון ואיפיון והליווי, משלב הבנה עמוקה של הצרכים של המיזם, תכנון מקצועי ביחד עם  עבודה רזה (LEAN) ומהירה. יש לנו עשרות שנות ניסיון של יזמות וניהול פרויקטים בכל הגדלים, ונסיון רב בעבודה עם יזמים. 

התקשר עכשיו 

054 -777 8005

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

תודה, הטופס נשלח