top of page
xijanoxmrijmlo60a6a95d23d07.jpg
Copy of english logo white.png

אז מה הכי חשוב לך בפיתוח האפליקצייה שלך?

 • המחיר?

 • זמני הפיתוח?

 • שקט נפשי?

זה אולי נשמע קצת מוזר, אבל לא באמת חייבים לבחור
יש לנו שיטה שנותנת את כל הדברים האלה!
ולא, אנחנו לא קוסמים, אבל הניסיון בפיתוח ויזמות,
עזרו לנו לבנות את התהליך הכי מדויק לפיתוח MVP

Financial Report

להיות יזם זה לא פשוט, אני יודע

עבדתי הרבה שנים בהייטק, אבל תמיד החלום שלי היה להקים סטארטאפ משלי.  זה לקח לי לא מעט זמן, כי פחדתי לעזוב את כלוב הזהב, אבל בסוף אזרתי אומץ והתחלתי מיזם מדליק בתחום החינוך. 

ההתחלה הייתה מאוד קשה, כל הניסיון שצברתי, כולל בעבודה עם צוותי פיתוח, לא התאים ליזם שצריך לעשות הכל לבד, עם משאבים מאוד מוגבלים. הפיתוח התארך והסתבך, והחדירה לשוק הייתה הרבה יותר מסובכת מהצפוי. ובהמשך, שהתחלתי לעבוד עם חברות פיתוח בחו"ל, נכוותי יותר מפעם אחת. אבל מכל נפילה כזאת למדתי, ושיפרתי את צורת העבודה שלי. את הסטארטאפ ההוא סגרתי אחרי שנתיים, אבל המשכתי את חיי כיזם.

והיום כל הידע שצברתי, והשיטה שלאט לאט פיתחתי, משמשים אותנו ב MVP HOUSE לעזור ליזמים אחרים. זאת היזמות שלי.

מה מיוחד בשיטה שלנו?

היום ברב המקרים, מי שצריך לפתח תוכנה או אפליקציה, הולך לכמה חברות פיתוח, מקבל מהם הערכות ראשוניות, ובוחר אחת החברות ומתחילים לעבוד. 

זה קצת מזכיר מישהו שהולך לבנות בית, ודבר ראשון בוחר קבלן ביצוע. בלי אדריכל, בלי תוכניות, ונותן לו יד חופשית לבנות את הבית. זה לא עובד, לא בבניין ולא בתוכנה. 

בשיטה שלנו מתבססת על השקעה בתכנון, ניסיון בעבודה עם חברות בכל העולם,  וניסיון רב בניהול פרויקטים. אנחנו מתחילים בתכנון, ואז מכינים אפיון תוכנה, ומשם מוציאים את הפרויקט למכרז בקרב חברות פיתוח בכל העולם, ובהמשך מנהלים את לוחות הזמנים, הפיתוח והאיכות ברמה הכי גבוהה. 

והתוצאה? היזם יודע מראש בדיוק מה הוא הולך לקבל מראש, ומקבל את זה בעלויות נמוכות ולוחות זמנים קצרים. והכי חשוב, הוא רגוע, כי הפרויקט בידיים של מקצוענים שחושבים רק על טובת הפרויקט.

Working Together
Designing

פיתוח זה קשוח

אנחנו נפגשים עם המון חברות ויזמים שכבר עשו ניסיון ראשון לפתח תוכנה. לצערנו לרובם זאת הייתה חוויה מתסכלת, למעשה יותר מ 70% מאלה שאנחנו פוגשים לא היו מרוצים מהתהליך או מהתוצאה. 

ברב המקרים מדובר על הערכות עבודה שקפצו, ולוחות זמנים שהתארכו מאוד. בחלק מהמקרים הפרויקטים בכלל לא הגיעו לשלב הסיום, כי התקציב נגמר, ואחרים יצאו בצורה חלקית.

עוד תסכול שעולה הרבה פעמים בשיחות, הוא חוסר היכולת לבדוק את מה שחברת הפיתוח אומרת. מכיוון שהרבה פעמים יש גם לחברת הפיתוח אינטרס, קשה מאוד להיות בטוחים אם מה שחברת הפיתוח אומרת הוא באמת לטובת הפרויקט. ולמי שאין ידע וניסיון בפיתוח, אין ממש דרך לבדוק את הדברים לעומק.

להרבה אנשים זה מזכיר את החוויה של להכניס אוטו למוסך, אתה יודע איך זה מתחיל, ומחכה להפתעות... 

והסוף העגום הוא כשהתוכנה לא יוצאת כמו שצריך, ברב המקרים, כל המיזם קורס

Colleagues

מה אנחנו עושים?

בעולם ההייטק יש תפקיד שנקרא product owner, זה למעשה האדם שמוביל את הפרויקט משלב הרעיון ודרך הפיתוח ולאורך כל חיי המוצר. מדובר באדם מאוד מנוסה, אשר מבין בטכנולוגיה, ובעסקים, ומנהל את כל התהליך, משלב התכנון והאפיון ועד תכנית העבודה וניהול הפיתוח.

אנחנו למעשה עושים את התפקיד הזה בעבור הלקוחות שלנו. 

אנחנו שותפים מלאים לתהליך, מהתחלה. האינטרס שלנו הוא אך ורק האינטרס של הלקוח ושל הפרויקט. והניסיון שלנו הופך את ניהול הפרויקט למקצועי, ונותן תוצאות מעולות.  

אנחנו נותנים ללקוחות שלנו שקט נפשי, וביטחון, שהפרויקט נמצא בידיים טובות, ומאפשרים ללקוחות שלנו להתמקד בדברים שהם צריכים לעשות במיזם.

רוצה לשמוע עוד על הדרך שלנו?

ההודעה נשלחה בהצלחה, נחזור אליך בקרוב

 • כיצד התהליך שלכם עוזר בהורדת עלויות הפיתוח?
  תהליך העבודה הייחודי שלנו מאפשר לנו למנוע את רב המכשולים אשר מעלים את עלויות הפיתוח. תהליך האפיון שאנחנו עושים, ממקד את האפליקציה ומונע פיתוח רכיבים לא חיוניים. הוא גם מצמצם מאוד את כמות השינויים בזמן הפיתוח (שינויים הם אחד הגורמים שהכי מעלים את העלויות). בנוסף הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו לעבוד עם חברות פיתוח במקומות שונים בעולם בעלויות הרבה יותר נמוכות מעלויות הפיתוח בארץ.
 • האם חייבים להתחייב לכל השלבים בעבודה?
  לא. העבודה בנויה בשלבים. בכל פעם אנחנו מסיימים שלב אחד, ואז מחליטים ביחד עם להמשיך ביחד לשלב הבא. כמובן שבכל שלב, כל העבודה שנעשתה שייכת ללקוח, והוא יכול להשתמש בה בכל דרך שירצה
 • מה מייחד את MVP House מחברות פיתוח תוכנה אחרות?
  MVP HOUSE לא מספקת שירותי פיתוח. MVP HOUSE למעשה לוקחת את תפקידי מנהל המוצר ומנהל הפרויקט כחלק מהצוות של הלקוח. התפקיד שלנו הוא לתכנן את הפרויקט בצורה הטובה ביותר ובהמשך להבטיח כי הספקים הכי מתאימים יעבדו על הפרויקט, ולוודא שהם עובדי הצורה מקצועית ולטובת הפרויקט.
 • אני לא מתמצא בטכנולוגיה. כיצד MVP House מסייע ללקוחות כמוני בתהליך פיתוח האפליקציה?
  זאת בדיוק חלק מההתמחות שלנו, לחבר רעיון לטכנולוגיה. אנחנו מתחילים את התהליך בהבנת כל הצרכים העיסקיים של הפרויקט או המיזם, ואז מחליטים על הטכנולוגיות והספקים שיוכלו למלא את המשימה בצורה הטובה ביותר. למעשה אנחנו הופכים להיות האיש הטכנולוגי בצוות שלכם שמוביל את פרויקט הפיתוח.
 • למה חברות פיתוח לא מעוניינות להתחייב על עלות הפרויקט?
  שכמישהו מגיע לחבר פיתוח ומסביר לה בקווים כלליים את האפליקציה שהוא מעוניין בה, קשה מאוד לחברת הפיתוח להעריך את העבודה הנדרשת, ולכן אין לה אפשרות לתת התחייבות על העלות או כמות העבודה. לעומת זאת, אם באם לחברת הפיתוח עם אפיון מקצועי ומלא, יש לחברת הפיתוח אפשרות לעשות הערכה מדויקת של כמו העבודה ולתמחר אותה בהתאם. ועדיין, רב חברות פיתוח בישראל, לא מעוניינות לתת התחייבות כזאת ומעדיפות לתת הערכה כללית ולא מחייבת, ולהשאיר את הסיכון אצל הלקוח.
 • כיצד MVP House מנהל ניגודי עניינים פוטנציאליים במהלך תהליך הפיתוח?
  בניגוד לחברת הפיתוח וגורמים אחרים שיכולים להיות במצב של ניגוד אינטרסים מול הלקוח. התפקיד היחידי שעליו אנחנו מקבלים כסף, הוא לנהל את הפרויקט בצורה הטובה ביותר. וההבנה הטכנולוגית שלנו מבטיחה כי אנחנו שומרים על האינטרסים של הפרויקט מול חברת הפיתוח ושאר הגורמים

מי אנחנו ?

נעים להכיר, אני ארז מנהל מוצר ופרויקטים בהייטק כבר 20 שנה. והקמתי את MVP HOUSE לאחר שהבנתי כמה קשה ליזמים וחברות לא טכנולוגיות למצוא מוביל טכנולוגי לפרויקטים שלהם.

MVP HOUSE הוא סטודיו ייחודי בישראל שמתמחה בליווי יזמים וחברות בתהליכי פיתוח של תוכנות ואפליקציות חדשניות וייחודיות. אנחנו יד ימינו של היזם, ומנהלים את הפרויקט בכל תהליך תכנון ופיתוח המוצר. אנחנו מביאים איתנו עשרות שנות ניסיון בפיתוח, ניהול ואפיון פרויקטי תוכנה בכל הגדלים, תוכנות, אפליקציות מורכבות, ומערכות שונות.
אנחנו מתמקדים בעבודה עם עם חברות לא טכנולוגיות ויזמים.  ופיתחנו דרכי עבודה אשר מייעלות את העבודה, מקצרות את לוחות הזמנים ומצמצמות עלויות בצורה ניכרת

english logo black.png

תודה, הטופס נשלח

רוצה לשמוע עוד?
שלח לנו וואצאפ

או מלא את הטופס ונחזור אליך בהקדם

bottom of page